İSKELE KURULUM VE KİRALAMA

İskele Kurulum Hizmeti

Pusula İzolasyon Kiralık İskele Hizmeti aldığınızda iskele kurulum hizmeti de sağlayabiliriz. İskelelerin kurulması ve uygun hale getirilmesini sağlarız.

İSKELE KURULUM SÖKÜM

İskele sistemleri inşaat sektöründe bakım onarım ve yapı inşasında güvenliği ve iş kolaylığı sağlayan sistemlerdir. İskeleler sayesinde ulaşması zor yüksek alanlarda güvenli şekilde işlerinizi yapabilirsiniz. İş kazalarında inşaat sektörü ölümlü kazalarda başı çekmektedir. Bu üzücü durumun önüne geçmek için Kayseri iskele kiralama firması olan Pusula İzolasyon firmamız güvenlikli iskeleler kiralamaktadır. İskele kurulum ve söküm işlemleri yaparken de güvenlik tedbirleri büyük önem arz etmektedir. Firmamız iskele sistemlerinin söküm işlemlerini de sizler için güvenli bir şekilde yapmaktadır. Kayseri kiralık iskele arayanların bir numaralı tercihi olmamızı sağlayan sağlam ve yüksek güvenlikli iskelelerimiz sayesinde işlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Çalışırken tedirgin olmadan çalışmak için siz de iskelenizi bizden kiralayabilirsiniz.

İskele kurarken dikkat edilmesi gereken temel güvenlik tedbirlerinden bazılarını şöyle sıralayabiliriz. İlk önce iskelenin taşıyıcılarının bastığı zeminin sağlam olması gerekmektedir. Sağlam olmayan yumuşak ve dolgu zeminler üzerine iskele kurulması gerektiği zamanlarda iskele bacaklarının sağlam olması ve kaymaması için yükü geniş alana dağıtacak destekler yerleştirilmesi gerekmektedir. Pusula İzolasyon olarak kiralık iskele Kayseri ilanlarımızdan bize ulaşan müşterilerimizin iskele istedikleri alana göre güvenlik tedbirleri ve kurulum planı hazırlanmaktadır. Müşterilerimiz aradıkları güvenlikli iskele sistemleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Kurulan iskele sistemleri rüzgar ve kötü hava koşulları dikkate alınarak kurulmalıdır. Böylece iskelenin devrilmesinin ya da yapısal olarak hasarlanarak can güvenliğini tehlikeye atmasının önüne geçmektedir.

Pusula İzolasyon firması olarak kurduğumuz iskeleler de yürüme alanları ve güvenlik bantları sayesinde çalışırken maksimum emniyette olacaksınız. Firmamız tarafından sağlanan Kayseri iskele kiralama fiyatları sayesinde maksimum güvenlikli iskele sistemlerini en uygun şekilde kiralayabilirsiniz. Kiralık iskele fiyatları Kayseri listelerinde en uygun fiyatları sunan firmamız sayesinde iş güvenliği konusunda en üst seviyede tedbirler ile işinizi yapabilirsiniz. İnşaat sektöründe dış cephe kaplama, dış cephe boyama, yüksek alan tadilatı gibi işlemlerde hem kolay erişim imkanı sağlanması için hem de çalışanların güvenliği için iskele sistemlerinin kurulması şarttır. İskele sistemleri sayesinde ulaşılamaz yerlerde iş yapmak çok daha kolay bir hal almaktadır. Pusula İzolasyon firmamızdan en güvenli H Tipi iskeleKamalı, Flanşlı, Alman İskeleyi kiralayabilirsiniz.

× İletişime Geçiniz !